do kąpieli

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Kwiatowy olejek do kąpieli – intensywnie nawilżajacy

  46,00 

  Naturalna mieszanka olejów o właściwościach nawilżających i odżywczych, bogactwo kwasów omega 3, 6, 9. Podczas kąpieli, kiedy rozgrzane ciało otwiera swoją skórę zapewni potrzebne nawilżenie i pielęgnację chroniąc skórę przed utratą wody. Olejek wzbogacony o delikatne płatki nagietka. Polecany szczególnie do skóry suchej, atopowej.

 • Mleko kwiatowe z solą do kąpieli

  25,00 

  Kąpiel w mleku działa jak delikatny peeling enzymatyczny, złuszcza i rozpuszcza martwy naskórek dzięki zawartym w mleku hydroksykwasom. Po takiej kąpieli Twoja skóra jest gładsza, bardziej świeża, lepiej ukrwiona i elastyczna. Dodatek soli wzbogaca kąpiel o cały wachlarz niezbędnych mikroelementów, a delikatne płatki sprawiają, że staje się niezwykle przyjemna i odprężająca.

 • Płatki mydlane do moczenia stóp

  15,00 

  Ta prosta formuła dzięki niezwyklej sile jaką posiada olej kokosowy w oczyszczaniu doskonale usuwa zrogowaciały naskórek zmęczonych stóp. Wystarczy 30 minutowa tradycyjna kąpiel nóg w ciepłej wodzie z dodatkiem mydlanych płatków, aby odpowiednio zmiękczyć naskórek. Potem wystarczy już tylko dobry naturalny pumeks.

 • Herbatka kwiatowa do kąpieli

  25,00 

  Kwiatowa herbatka do kąpieli to naturalna w 100% mieszanka pachnących kwiatów z naszych łąk i ogrodów. Herbatkę umieszczamy w bawełnianej torebce i zanurzamy w wodzie. Kąpiel w takiej mieszance jest niezwykle przyjemna i odprężająca. Pod koniec kąpieli zalecamy wykonanie delikatnego masażu z użyciem bawełnianego woreczka wypełnionego kwiatami. Taki masaż delikatnie złuszczy oraz odżywi naszą rozgrzaną skórę.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4